ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ДЛЯ СЕРГІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Завдяки тісній співпраці між БФ «Вітри змін» та районним Координаційним штабом, Сергіївською селищною радою було отримано благодійну допомогу для забезпечення потреб першокласників. Представниками Білгород – Дністровського районного координаційного штабу було передано 68 наборів з канцтоварами.
Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань і надалі працюватиме у напрямку надання допомоги усім, хто її потребує.
Разом наближаємо Перемогу!
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/whatsapp-image-2023-08-22-at-19.12.44-1-—-kopyya.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/whatsapp-image-2023-08-22-at-19.12.44-3-—-kopyya.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/whatsapp-image-2023-08-22-at-19.12.44.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/whatsapp-image-2023-08-22-at-19.20.53-1-1024x916.jpeg)