УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ В ОНЛАЙН НАРАДІ
22 серпня поточного року під головуванням представників Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської обласної адміністрації у режимі відео-конференції відбулось засідання регіонального оперативного штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери області до роботи в зимових умовах 2023-2024.
Участь у нараді взяли заступник голови Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Максим БРИТКОВ разом з представниками райдержадміністрації відповідного напрямку роботи.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/dsc_0363-1-1024x652.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/dsc_0364-1024x695.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/dsc_0366-1024x853.jpg)