ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ДЛЯ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Координаційний гуманітарний штаб при Білгород-Дністровській районній державній адміністрації інформує, що 18 серпня забезпечив Білгород-Дністровську міську раду гуманітарною допомогою, а саме канцелярським приладдям. Надалі управління освіти здійснить розподіл по закладам загальної середньої освіти для видачі наборів дітям, які підуть у вересні місяці до перших класів.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/whatsapp-image-2023-08-19-at-20.37.30-1-1.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/whatsapp-image-2023-08-19-at-20.37.30-2.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/whatsapp-image-2023-08-19-at-20.37.30-3.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/whatsapp-image-2023-08-19-at-20.37.30.jpeg)