ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ДЛЯ ПОТЕБ ДІТЕЙ КУЛЕВЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ
Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань, що створений та функціонує при Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації надав набори з канцтоварами Кулевчанській сільській раді в кількості 57 штук для забезпечення потреб дітей, які в вересні підуть до першого класу. До складу набору входять: ручки, кольорові олівці, фломастери, кольоровий папір, акварель, пластилін, папка, зошити в клітинку та в лінійку, клей-олівець, ручка «пиши-стирай», олівець графітовий та розмальовки. Допомогу раніше отримано від БФ «Вітри Змін».
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/whatsapp-image-2023-08-19-at-20.21.01-1.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/whatsapp-image-2023-08-19-at-20.21.01-2-1.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/whatsapp-image-2023-08-19-at-20.21.01.jpeg)