ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ (ВІЙСЬКОВІЙ) АДМІНІСТРАЦІЇ
Сьогодні Україна відзначає День Української Державності. З початком російської агресії проти України ми усвідомили наскільки цінною для нас є наша Держава, тому День Української Державності нероздільно пов’язуємо з військовими і громадянами, які віддають життя і свободу за незалежність України, назавжди закарбовуючи свої імена як Герої України.
Спільно з усією Україною працівники Білгород-Дністровської районної державної військової адміністрації рівно о 9.00 вшановують хвилиною мовчання світлу пам’ять громадян України, всіх, хто воював, всіх військових, цивільних та дітей, які загинули в боротьбі з російськими окупантами в наслідок нападу російських військ на українські міста і села.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/dsc_1707-1024x531.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/dsc_1714-1-1024x778.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/4-5-1024x716.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/dsc_1719-1024x681.jpg)