В ОДЕСІ, З НАГОДИ ДНЯ ЄДНОСТІ, ПІДНЯТО ВЕЛИКИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ
Сьогодні голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький взяв участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України з нагоди Дня Єдності.
![](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-27.jpg)
![](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-21.jpg)
![](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-15.jpg)
![](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-22.jpg)
![](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-17-rotated.jpg)
«В цю мить Державний прапор України піднято на будинках і спорудах в усіх населених пунктах країни як символ патріотизму, єднання та незламності. І ми, громада Одещини, зібралися разом, щоб ще раз продемонструвати згуртованість та єдність. Тим паче, що урочистості з нагоди Дня Єдності проходять напередодні 90-річчя утворення Одеської області, адже 27-го лютого 1932-го року було прийнято рішення про утворення Одеської області! Тому сьогодні у нас особливе натхнення. Але зрозуміло, що будь-які амбітні плани для розвитку і розбудови, як держави, так і регіону, зокрема такі потужні Програми Президента, як «Велике Будівництво» і «Велика термомодернізація», можуть бути реалізовані, коли є спокій, злагода, політична згуртованість. І я переконаний, що ті важливі документи, які були прийняті впродовж минулих років, а це – «Стратегія національної безпеки», «Стратегія людського розвитку», Закон «Про національний спротив» і Указ «Про консолідацію суспільства» будуть тим законодавчим підґрунтя, яке має згуртувати народ України і дати нам можливість бути конкурентоспроможним» – сказав голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.
![](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/7-10.jpg)
![](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/7-1-1.jpg)
![](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/8-11.jpg)
![](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/9-8.jpg)
![](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/10-6.jpg)
![](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/11-2.jpg)
![](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/12-2-rotated.jpg)
![](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/13-2.jpg)
![](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/14-1.jpg)