ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ БІЛГОРОД – ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАВ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ
23 червня Координаційний гуманітарний штаб при Білгород-Дністровській районній державній адміністрації отримав від Одеського обласного гуманітарного штабу баки для води у кількості 54 шт. На 500л в кількості 30 шт, на 1000 л – 24 шт. Ємкості для води в подальшому будуть надаватись на територіальні громади Білгород-Дністровського району з метою забезпечення достатньої кількості води в закладах загальної середньої та дошкільної освіти, закладах охорони здоров’я та місцях компактного проживання внутрішньо переміщених осіб.
Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань і надалі працюватиме у напрямку надання допомоги усім, хто її потребує.
Разом наближаємо Перемогу!
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/92ac99eb-5e08-4b96-aec3-4031bbd04c11-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/777fe8cf-5e4b-4830-ac63-0cf296b669d6-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/c9d680f1-3a56-466f-af20-4f8965343a84-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/c63cfbbc-0f6e-4199-b39f-bbd6bf55cbae-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/e882434d-60e1-4717-9837-168723c14281-1.jpg)