АПАРАТНА НАРАДА В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ (ВІЙСЬКОВІЙ) АДМІНІСТРАЦІЇ
Питання щодо поточного стану готовності захисних споруд цивільного захисту у Білгород-Дністровському районі, поточний стан справ та зміни в організації роботи з внутрішньо переміщеними особами, дотримання термінів розгляду документів щодо бронювання військовозобов’язаних відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.04.2023 р. №400, стан відновлення пошкоджених об’єктів інфраструктури на території району, про новели у чинному законодавстві України, а також інші актуальні питання були розглянуті в ході апаратної наради із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, яка відбулась 21 червня поточного року. Нараду провів голова (начальника) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації САМОКИШ Василь Петрович.
За результатами апаратної наради були надані відповідні доручення.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/1-9-1024x677.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/2-10-1024x641.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/3-9-1024x698.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/4-7-1024x547.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/5-9-1024x601.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/6-7-975x1024.jpg)