ГОЛОВА-НАЧАЛЬНИК БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ (ВІЙСЬКОВОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ ВІДВІДАВ СЕЛО ЧАБАНСЬКЕ СЕРГІЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
10 та 11 червня голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ відвідав з робочим візитом село Чабанське Сергіївської селищної громади, яке постраждало, внаслідок знешкодження ворожої ракети силами ППО.
У ході візиту Василь САМОКИШ оглянув місця руйнувань, ознайомився із роботою оперативного штабу з ліквідації наслідків руйнацій, обговорив хід відновлювальних робіт із фахівцями та представниками місцевої влади та поспілкувався із жителями.
Відзначаючи оперативну роботу усіх служб та підрозділів, що з перших хвилин трагедії активно включились у роботу з ліквідації наслідків руйнувань, надання медичної та соціально-психологічної допомоги постраждалим, проведенням відновлювальних робіт, забезпеченням мешканців села усім необхідним, очільник райдержадміністрації наголосив, що найголовнішим завданням для органів виконавчої влади на сьогодні є відбудова тих будинків, які зазнали незначних пошкоджень, та забезпечення житлом мешканців села, будинки котрих не підлягають відновленню.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-11_10-47-12-2-768x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-10_10-17-01-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-10_13-01-48-2-1-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-10_13-01-48-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-10_13-01-49-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-10_13-01-50-768x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-10_14-22-43-576x1024.jpg)