ВІЗИТ ФАХІВЦІВ ДЕПАРТАМЕНТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДО БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ
З метою визначення готовності надання медичної допомоги пацієнтам у разі надзвичайної ситуації, заступниця директора Департаменту охорони здоровʼя Одеської ОВА Анжела ПОПАДЮК разом із головним спеціалістом Управління координації реформ Сергієм ВОЛКОВИМ відвідали інфекційне відділення Білгород-Дністровської центральної районної лікарні, яке знаходиться в с. Шабо. За дорученням голови-начальника Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василя САМОКИША, у зустрічі взяв участь заступник голови Максим БРИТКОВ.
Спільно із представниками, районної ради, Білгород-Дністровської міської ради, Шабівської сільської ради та громадськістю обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення, можливі перспективи розвитку Білгород-Дністровської центральної районної лікарні в межах кластеру. Директору медичного закладу надані відповідні доручення.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/1-3-1024x683.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/2-3-1024x712.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/4-2-1024x582.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/6-3-1024x470.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/13-1024x681.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/14-1024x642.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/16-1024x492.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/17-1024x684.jpg)