ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЕВАКУАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ З ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ У ЗВ’ЯЗКУ З СИТУАЦІЄЮ НА КАХОВСЬКІЙ ГЕС
На 13 годину 07.06.2023 до м.Одеса прибула 101 особа з числа евакуйованих.
В точці прибуття їх зустріли представники структурних підрозділів Одеської обласної державної (військової) адміністрації спільно з представниками АТ «Укрпошта», громадських об’єднань та міжнародних фондів, зокрема: ГО «10 Квітня», InterSOS, ACTED.
Переміщеним особам надається одноразова грошова допомога та гуманітарна допомога. Пропонуються місця для розміщення. Однак на даний час постраждалі прийняли рішення розміститись у родичів.
Для осіб, які переміщуються, працює телефонна гаряча лінія, зокрема для вирішення питань розміщення +380673049195.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/351495988_227148610118518_3405731837553855454_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/351797824_260602969985502_4480758217885022819_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/352181022_798107504994935_7570549536315560487_n-595x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/352468384_224876480322170_4124786124221345779_n-1015x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/352490555_1710370992754278_7779636345761864772_n.jpg)