ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ КУЛЕВЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ
Внутрішньо переміщені особи, які проживають в населених пунктах Кулевчанської територіальної громади продовжують отримувати продуктові набори, сформовані із продуктів харчування, отриманих відповідно до розподілу Одеського обласного гуманітарного штабу, при сприянні Координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань, що створений та функціонує при Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації.
Отримання допомоги, стало можливим завдяки тісній співпраці між районним, обласним та сільським гуманітарними штабами.
Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань і надалі працюватиме у напрямку надання допомоги усім, хто її потребує.
Разом наближаємо Перемогу!
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-20_22-04-26.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-20_22-07-22.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-20_22-07-49.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-20_22-07-52.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-20_22-07-54.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-20_22-08-06.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-20_22-08-10.jpg)