Людяна і зручна комунікація з державою: на порталі Дія представили новий розділ Дія.Безбар’єрність

Перша леді Олена Зеленська та Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров презентували новий розділ на порталі Дія — Дія.Безбар’єрність. Головна мета порталу — спростити взаємодію з державою для всіх, хто потребує допомоги у визначні моменти життя.

Розділ Дія.Безбар’єрність містить статті, які будуть корисними для українців у різні періоди життя та каталогу державних послуг. На порталі багато необхідної інформації для ВПО, людей з інвалідністю, батьків, літніх людей та шукачів роботи. Наприклад, тут можна знайти інформацію, як користуватися електронною пенсійною книжкою, знайти роботу без досвіду, як оформити житлову субсидію чи що потрібно знати батькам новонародженої дитини.

«Мінцифра працює над тим, щоб зробити Україну найзручнішою державою у світі. Сьогодні українці вже активно користуються державними послугами онлайн.  Застосунком Дія користується понад 18 мільйонів українців, ще 21,7 мільйона отримують державні послуги на порталі Дія. Але наша мета — не тільки розвивати онлайн-сервіси, а й забезпечувати рівний доступ до технологій. Запуск порталу Дія.Безбар’єрність — важливий крок у цьому напрямі», – зазначив Михайло Федоров.

Деякі матеріали в розділі Дія.Безбар’єрність присвячені питанням, яких часто немає на державних порталах. А весь контент розподілений за трьома форматами:

  • гіди – відповіді на питання (наприклад, як знайти першу роботу чи знятися з обліку ВПО);
  • інструкції – допомога з конкретними питаннями (наприклад, як підготуватися до виїзду за кордон чи отримати пенсію);
  • особистий досвід – історії людей (наприклад, як підготуватися до пологового чи історії людей, які змінили професію після 60).

Проєкт створений у співпраці з його ключовими аудиторіями — літніми людьми, молодими батьками, людьми з інвалідністю тощо.

Дія. Безбарʼєрність створено в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів» спільно з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Швеції. Аналітичну підтримку надавала громадська організація «Безбар’єрність».

FacebookTwitterEmailРесурс

Перейти до вмісту