НАРАДА З ГОЛОВАМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ (ВІЙСЬКОВІЙ) АДМІНІСТРАЦІЇ
26 жовтня поточного року голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ провів нараду з головами територіальних громад району.
У ході засідання обговорювались питання облаштування додаткових місць для розміщення внутрішньо переміщених осіб, посилення охорони об’єктів критичної інфраструктури, що знаходяться в територіальних межах громад, освоєння залишків освітньої субвенції, завершення робіт на об’єктах цивільного захисту в закладах освіти та медицини, створення пересувних й стаціонарних пунктів обігріву, вжиття заходів із зменшення споживання електроенергії та багато інших завдань, що забезпечуватимуть стабільну життєдіяльність нашого району в осінньо-зимовий період.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/41203-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img-1547-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img-1549-1.jpg)