ОБЛАСНА СЕЛЕКТОРНА НАРАДА ЗА УЧАСТІ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
Сьогодні, 26 жовтня, голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ, спільно із першим заступником голови Тетяною ДОМЧИНСЬКОЮ, заступником голови Максимом БРИТКОВИМ, головами територіальних громад та керівниками структурних підрозділів РД(В)А, взяв участь в обласній селекторній нараді.
У ході наради очільникам райдержадміністрацій було надано слово для інформування учасників зібрання про поточний стан справ у кожному окремому районі.
Голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ доповів про соціально-економічну ситуацію в районі, підготовку місць для розміщення ВПО, роботу, яка ведеться в районі щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури тощо.
Також, у ході наради, директори департаментів Одеської ОВА інформували учасників зібрання про роботу підпорядкованих підрозділів за різними напрямками діяльності.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/37440.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/41203.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img-1547.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img-1549.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img-1552.jpg)