ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ СТАРОКОЗАЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОСТІЙНО НАДАЄ ДОПОМОГУ МЕШКАНЦЯМ ГРОМАДИ
В черговий раз Гуманітарний штаб, що діє при Старокозацькій сільській раді, надав продуктові набори внутрішньо переміщеним особам, які проживають в межах територіальної громади та мешканцям сіл, які перебувають в складних життєвих обставинах.
Благодійна допомога для Старокозацької сільської ради була сформована при сприянні Координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань, що створений і функціонує при Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації й благодійних міжнародних організацій, відповідно до отриманих заявок.
Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань і надалі працюватиме у напрямку надання допомоги усім, хто її потребує.
Разом наближаємо Перемогу!
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/yzobrazhenye_viber_2022-09-12_15-25-07-716.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/yzobrazhenye_viber_2022-09-12_15-25-08-017.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/yzobrazhenye_viber_2022-09-12_15-25-08-525.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/yzobrazhenye_viber_2022-09-12_15-25-08-808.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/yzobrazhenye_viber_2022-09-12_15-25-09-091.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/yzobrazhenye_viber_2022-09-12_15-25-09-370.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/yzobrazhenye_viber_2022-09-12_15-25-09-709.jpg)