УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ
Сьогодні, 29 серпня, в Білгород-Дністровському районі відбулись урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої Батьківщини.
В урочистостях взяли участь голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ, Білгород-Дністровський міський голова Віталій ГРАЖДАН, представники райдержадміністрації, міської ради, військовослужбовці, громадськість.
У своєму зверненні до присутніх учасників заходу, Василь САМОКИШ підкреслив, що наші герої живі допоки жива наша пам’ять про всіх, хто мужньо боронив Україну від окупантів на сході держави. І сьогодні ми схиляємо голови перед тими військовими і добровольцями, які загинули у спекотні дні серпня 2014 року і тими, хто віддають свої життя у наші дні. Саме вони дають нам можливість не чути тих вибухів і не бачити тих руйнувань, якими охоплені прифронтові області. Вічна пам’ять усім, хто загинув, вічна слава усім живим.
Із словами вдячності усім, хто відстоює нашу незалежність у боротьбі із російським агресором, у цей день до учасників урочистостей звертались Білгород-Дністровський міський голова Віталій ГРАЖДАН та заступник начальника Білгород-Дністровського гарнізону з морально-психологічного забезпечення, підполковник Олександр БЕНДА.
Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих земляків, а потім поклали квіти до пам’ятного знаку «Борцям за волю та незалежність України».
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/img-1094.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/img-1100.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/img-1103.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/img-1106.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/img-1108.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/img-1113.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/img-1116.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/img-1120.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/img-1122.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/img-1124.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/img-1125.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/img-1126.jpg)