НАРАДА З ОЧІЛЬНИКАМИ МІСТ ПОЛТАВСЬКОЇ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2022-23 РОКІВ
Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов обговорив з місцевою владою Одеської та Полтавської областей підготовку до опалювального сезону. Участь в нараді взяв заступник Начальника Одеської обласної військової адміністрації Сергій Підгайний та міські голови Одеси, Ізмаїлу, Южного, Чорноморська, Теплодару та Білгорода-Дністровського. Ключова тема наради – підготовка регіонів та міст до опалювального сезону 2022-23 років.
Міністр зазначив, що наразі прийнято пакет рішень «Тепло», які забезпечують цінову стабільність у сфері теплопостачання та незмінність тарифів упродовж опалювального сезону. Йдеться про прийняття парламентом законопроєктів №7427 та №7429, а також та низки урядових рішень — про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу (ПСО), виділення з резервного фонду держбюджету 286 млн грн на відновлення теплопостачання в Кременчуці, Охтирці та Чернігові, а також віднесення до першочергових — видатків на підготовку до опалювального сезону.
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/298182758_419605266867529_6605653731391149943_n.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/297654492_419605273534195_22130192159718573_n.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/298146275_419605173534205_133909614481840372_n.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/298119940_419605163534206_1511529441994829749_n.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/297865952_419605183534204_4835051761637496700_n.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/297818707_419605246867531_4268955370741612574_n.jpg)