ОСВІТНІЙ ЗАКЛАД САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРИЙМАЄ У СЕБЕ БАТЬКІВ СВОЇХ УЧНІВ
Екскурсію для батьків своїх учнів провели сьогодні, 4 серпня, в одному із освітніх закладів Саратської селищної ради. Батьки мали змогу пересвідчитись із станом підготовки захисних укриттів в шкільній установі, обсягом робіт, який вже виконано і що необхідно встигнути доробити до початку навчального року, щоб навчання для їх дітей відбувалось із забезпеченням відповідних безпекових умов.
Під час екскурсії педагоги відповідали на запитання батьків та надавали роз’яснення.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/yzobrazhenye_viber_2022-08-04_16-29-47-079.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/yzobrazhenye_viber_2022-08-04_16-29-47-387.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/yzobrazhenye_viber_2022-08-04_16-29-47-699.jpg)