КООРДИНАЦІЙНИЙ ШТАБ З ГУМАНІТАРНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПИТАНЬ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ (ВІЙСЬКОВОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ
ОБЛАСНІ СПЕЦІАЛІСТИ ПЕРЕВІРЯЛИ РОБОТУ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО ГУМАНІТАРНОГО ШТАБУ
На минулому тижні обласною комісією, до якої входили фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області, здійснювався контроль за дотриманням вимог чинного законодавства в частині зберігання продуктів харчування та ліків, що зберігаються в гуманітарному штабі міста Білгород-Дністровський.
Такі перевірки є плановими і проводяться відповідно до затвердженого графіку виїзду.
За результатами перевірки було надано відповідні рекомендації щодо контролю за термінами зберігання продуктів харчування, дотримання температурних режимів та санітарних норм.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/1081.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/9517.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/18064.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/24722.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/92789.jpg)