РОБОЧИЙ ВИЇЗД ДО КАРОЛІНО-БУГАЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ
У ході здійснення 28 липня поточного року планової робочої поїздки до Кароліно-Бугазької сільської ради, заступник голови Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Максим БРИТКОВ ознайомився із роботою оперативної групи з ліквідації наслідків ракетних обстрілів селища Затока, в ніч проти 26 липня, ходом ліквідаційних робіт, з наданням всебічної допомоги постраждалим мешканцям територіальної громади, а також взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня Української Державності, які відбувались в Кароліно-Бугазькій територіальній громаді.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/vsi.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/zagal.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/shkol.jpg)