УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ
Сьогодні, 28 липня, в Україні вперше відзначається свято – День Української Державності. Цей день уособлює тисячолітній нерозривний зв’язок між українцями кількох поколінь.
З нагоди свята Білгород-Дністровською районною державною (військовою) адміністрацією були проведені урочисті заходи, в яких взяли участь керівництво та працівники райдержадміністрації, представники трудових колективів міста і району, військових, правоохоронних та рятувальних підрозділів.
Після урочистого підняття Державного прапору, заступник голови Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Тетяна ДОМЧИНСЬКА привітала присутніх, зазначивши, що День Української Державності покликаний утверджувати зв’язок українців, які живуть нині, з нашими пращурами, котрі впродовж багатьох поколінь будували державність українського народу.
«В цей день та й надалі нам необхідно продовжувати берегти єдність та працювати задля Перемоги. Це найважливіші національні завдання, які всі ми обов’язково виконаємо», – наголосила Тетяна ДОМЧИНСЬКА.
Далі заступник голови райдержадміністрації виконала приємну місію, відзначивши грамотами Білгород-Дністровської районної державної адміністрації представників трудових колективів району за самовіддану та плідну працю, і за особистий внесок у справу розбудови держави.
Також учасники урочистостей вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав свої життя за незалежність і цілісність нашої країни та поклали квіти до меморіалу «Героям небесної сотні».
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/dsc_0065.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/dsc_0067.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/dsc_0068.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/dsc_0070-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/dsc_0073-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/dsc_0076.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/dsc_0080.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/dsc_0082.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/dsc_0094.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/dsc_0099.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/dsc_0107.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/dsc_0111.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/dsc_0114.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/dsc_0115.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/dsc_0126.jpg)