ЧАС ПОВЕРТАТИ СВОЄ! НЕ ЧЕКАЙ НА ПОВІСТКУ – ВСТУПАЙ ДО ЛАВ ЗСУ
Долучитися до захисту Батьківщини й спрямувати свої зусилля на здобуття Перемоги, не очікуючи повістки, можна, звернувшись до відповідного ТЦК та СП. Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 14:00 до 17:00. Телефони для консультацій:048 752 82 62 – з юридичних питань. 048 752 82 61 – з соціальних питань щодо:– одноразової грошової допомоги відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни”;– оформлення документів для отримання пенсії по втраті годувальника;– оформлення документів для отримання статусу учасника бойових дій. 048 752 82 64 – з мобілізаційних питань щодо:– військового обліку, – підстав і порядку реалізації права на відстрочку, – порядку здійснення бронювання. 048 41 25 002 – з питань щодо:– рекрутингу,– контрактної служби в ЗСУ,– вступу до військових вищих навчальних закладів.
Читати далі