46-та окрема аеромобільна бригада ДШВ запрошує наближати нашу перемогу
Не втрачай шанс зробити свій внесок у майбутнє України. У бригаді допомагають з вибором фаху й професійною підготовкою, а також забезпечують чіткий розподіл за обраною професією. Рекрутинговий центр 46 ОАеМБр: (050) 739-87-72 e-mail: 46recruter@gmail.com бот у Telegram: https://t.me/sorok_shosta_hr_bot Більше про бригаду на сайті https://46dshv.mil.gov.ua або платформах: Facebook: https://www.facebook.com/oaembr46 Telegram: https://t.me/oaembr46 Instagram: https://www.instagram.com/46oaembr/ YouTube: https://www.youtube.com/@46OAeMBr
Читати далі