ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДИТИНИ
Сьогодні, 20 жовтня, в Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації відбулось засідання комісії з питань захисту прав та інтересів дитини. До складу комісії увійшли спеціалісти служби у справах дітей райдержадміністрації, фахівці управління соціального захисту населення, представники Успенівської сільської та Саратської селищної рад, правоохоронних та інших наглядових органів.
Очолив роботу комісії голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ. У ході роботи комісія розглянула питання про можливість створення дитячого будинку сімейного типу на базі існуючої прийомної сім’ї та влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на виховання та спільне проживання.
З характеристикою на прийомних батьків та з інших питань присутнім доповідала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія ІКОННІКОВА. До обговорення також долучались представники територіальних громад та інші члени комісії.
Результатом роботи комісії стало ухвалення відповідних рішень.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-13-1024x562.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/3-9-1024x476.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/dsc_1512-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/dsc_1513-1024x797.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/dsc_1514-1024x969.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/dsc_1524-1024x607.jpg)