ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ ВІДПОВІДНИХ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБ ТА ПІДРОЗДІЛІВ
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_5257.jpg)
5 травня поточного року представники управління соціального захисту населення, відділу освіти, культури, спорту та охорони здоров’я, служби у справах дітей Білгород-Дністровської районної військової (державної) адміністрації взяли участь у вебінарі: «Переміщення (евакуація) дітей в умовах воєнного стану».
Он-лайн зустріч відбулась за підтримки Національної соціальної сервісної служби України у партнерстві з експертами Ініціативи розвитку послуг для дітей та сімей в громадах проєкту Уряду Канади «Супровід урядових реформ в Україні»: Миколи Литвиненка, Олени Ремень, Ірини Семенко.
Модератори проєкту: директор департаменту з питань захисту прав дітей та забезпечення стандартів рівності Національної соціальної сервісної служби – Валентина Зозуля та керівник Ініціативи щодо розвитку послуг в громадах для дітей та сімей – Катерина Новохатня, детально розкрили учасникам вебінару тему забезпечення евакуації дітей, сімей з дітьми із території на яких існує загроза їхньому життю і здоров’ю через військову небезпеку (повноваження місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування).
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_5259.jpg)
Також особлива увага ведучих акцентувалась на ключових обов’язках осіб, які супроводжують дітей під час евакуації.
Це була перша зустріч в рамках циклу навчальних вебінарів вищезазначеного проєкту.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_5258.jpg)
Бережімо себе та своїх рідних і близьких. Тільки разом та спільними зусиллями крокуємо до Перемоги.