ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ВІЙСЬКОВІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ
Спільно з усією Україною працівники Білгород-Дністровської районної військової адміністрації рівно о 9.00 вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять громадян України, які віддали життя за свободу і незалежність України: всіх, хто воював, всіх військових, цивільних та дітей, всіх, хто загинув в боротьбі з російськими окупантами та в наслідок нападу російських військ на українські міста і села.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo-2022-08-10-10-13-37.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo-2022-08-10-10-13-38.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo-2022-08-10-10-13-57.jpg)