З ЧОГО ПОЧАТИ ПОШУКИ ПСИХОЛОГА
З двох речей.
Перша — усвідомлення того, що психолог — не чарівник, і питання, які ви маєте до нього, не зникнуть за помахом палички. Робота з психологом — це насамперед робота над собою, яка вимагатиме часу та зусиль.
Друга важлива річ — розуміння, який саме спеціаліст вам потрібен: сімейний психолог, дитячий чи підлітковий, або ж фахівець, який допоможе з особистими проблемами.
Якщо навпроти обох пунктів можемо впевнено поставити , час вирушати на пошуки «свого фахівця». Порадами, де шукати та на що звернути увагу, ділиться «Фонд Маша»
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/380428789_251858401179472_6844800593805799231_n-819x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/380406697_251858444512801_2418995241058989878_n-819x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/380475055_251858487846130_5695244219527512251_n-819x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/380474141_251858514512794_8853067119312834738_n-1-819x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/380478233_251858684512777_5983060264759746380_n-819x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/380523020_251858624512783_7648246595444228311_n-%E2%80%93-kopiya-819x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/380531392_251858737846105_4256488248825279817_n-%E2%80%93-kopiya-819x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/380635510_251858551179457_1550484626615646155_n-%E2%80%93-kopiya-819x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/381042021_251858764512769_8191301896384523552_n-%E2%80%93-kopiya-819x1024.jpg)