ЯК ПІДТРИМАТИ ДИТИНУ У НАВЧАЛЬНОМУ СЕЗОНІ
Сором, відчуття провини, самотності, неспроможності — це можливі наслідки тривалого стресу. Початок навчального року може посилювати ці стани, і зараз діти особливо потребуватимуть нашої підтримки.
Психологиня Світлана Ройз радить насамперед створити для дітей простір безпеки та близькості поруч із дорослими. Турбуватися про їхню самооцінку, емоційний стан і бути готовими повсякчас підтримати
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-05_10-50-23-1024x1024-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-05_10-50-23-2-1024x1024-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-05_10-50-24-1024x1024-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-05_10-50-25-1024x1024-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-05_10-50-25-2-1024x1024-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-05_10-50-26-1024x1024-1.jpg)