ВИЇЗНА РОБОЧА НАРАДА З ПРЕДСТАВНИКАМИ ТАТАРБУНАРСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
23 січня поточного року в Татарбунарській міській раді відбулась виїзна робоча нарада з представниками Татарбунарської територіальної громади під очільництвом голови (начальника) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василя САМОКИША.
Про забезпечення безпеки та стійкості об’єктів критичної інфраструктури громади в умовах воєнного стану, поточний стан відновлення ліцею Татарбунарської міської ради за наслідками пожежі та з інших нагальних питань інформували представники територіальної громади в ході робочої зустрічі.
По закінченню засідання голова надав ряд доручень.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-9-1024x802.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/2-12-1024x486.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/3-3-1024x837.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/4-2-1024x656.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/5-3-1024x639.jpg)