ВИЇЗД СПЕЦІАЛІСТІВ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДО СЕРГІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/yzobrazhenye_viber_2023-10-27_08-43-48-833-461x1024.jpg)
На минулому тижні, відповідно до затвердженого плану роботи, головний спеціаліст відділу з питань координації надання соціальних послуг та підтримки сім’ї управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Алла КОНОНЕНКО здійснила плановий виїзд до Сергіївської селищної ради.
У ході виїзду були розглянуті питання дотримання вимог чинного законодавства щодо запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, робота мобільних бригад соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильство за ознакою статі, а також робота координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству.
Окрім того, із спеціалістами відділу соціальної політики Сергіївської селищної ради було проведено консультативно-роз’яснювальну роботу та запропоновано покращити координацію взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.