ВІЗИТ ДО ТАТАРБУНАРСЬКОЇ ГРОМАДИ
Нещодавно, за дорученням начальника служби у справах дітей Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Наталії ІКОННІКОВОЇ, завідувач сектору з питань усиновлення, опіки та піклування служби у справах дітей Сергій КУЧЕРОВ здійснив візит на територію Татарбунарської територіальної громади. Спільно з начальником служби у справах дітей Людмилою ШАЛАР, завітав до 2 прийомних сімей та однієї патронатної родини, що створені на території громади. Під час візиту ознайомився зі станом утримання та виховання дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають на обліку складних життєвих обставинах. Окрім того, ознайомився з роботою Центру соціальної – психологічної підтримки Татарбунарської міської ради.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-27-at-6.43.31-pm-1-770x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-27-at-6.43.29-pm-770x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-28-at-9.03.29-am-1-770x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-28-at-9.03.29-am-770x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-28-at-9.03.28-am-770x1024.jpeg)