ВІЗИТ ДО ПОЖЕЖНОЇ ЧАСТИНИ ШАБІВСЬКОЇ ГРОМАДИ
Під час робочого візиту до Шабівської територіальної громади, очільник Білгород-Дністровської райдержаміністрації Василь САМОКИШ відвідав пожежну частину. Спільно з Шабівським сільським головою Павлом ПАВЛЕНКОМ, оглянув пожежний автомобіль, який Шабівська громада отримала безкоштовно від уряду Німеччини, завдяки команді платформи CITIES 4 CITIES | UNITED 4 UKRAINE у межах проєкту PHOENIX4UA , підтримки міста Зіндельфінген. Місто Зіндельфінген – це місто, яке відгукнулось на прохання сільського голови Павла ПАВЛЕНКА в придбанні пожежного автомобілю.
Автівка неодноразово залучалась до підвезення місцевої команди рятувальників, які брали участь у ліквідаційних роботах наслідків ворожих ракетних прильотів.
Василь САМОКИШ поспілкувався з колективом пожежної частини, який очолює Ольга ЖЕЛІБОВСЬКА. В ході конструктивного діалогу було окреслено коло проблемних питань та обговорювались шляхи їх вирішення.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1618-1-1024x681.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1621-1024x706.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1623-1024x681.jpg)