ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ОБОРОННОЇ РОБОТИ, ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ (ВІЙСЬКОВОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ
Перевірка захисних споруд цивільного захисту в територіальних громадах Білгород-Дністровського району триває
На минулому тижні був здійснений черговий виїзд спеціалістів відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації до територіальних громад району, з метою проведення огляду захисних споруд цивільного захисту в закладах освіти, щодо готовності засобів укриття гарантувати безпечний освітній процес, відповідно до доручення голови-начальника Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василя САМОКИША.
Перевірка проводилась в межах Тузлівської, Татарбунарської, Успенівської, Саратської, Дивізійської територіальних громад. Аудит здійснювався не лише захисних споруд, а й стосовно цілого комплексу засобів укриття, які сприяють безпеці освітнього процесу – безпечність прилеглих територій, готовності локальних систем оповіщення, розчистка евакуаційних шляхів і розміщення планів евакуації, дообладнання споруд подвійного призначення для забезпечення безпеки дітей та персоналу закладів освіти тощо.
У ході перевірки також визначався загальний обсяг робіт, що необхідно довиконати та документація, яку слід оформити відповідно до діючих вимог.
Окрім моніторингу стану захисних споруд цивільного захисту, спеціалістом відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами було проведено навчання з працівниками освітніх закладів Саратської селищної територіальної громади з питань належного утримання захисних споруд цивільного захисту.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img-0136.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img-0122-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img-0124.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img-0127.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img-0128.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img-0129.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img-0130.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img-0131-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img-0133.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img-0134.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img-0135.jpg)