Ваша самоцінність не залежить від думки інших. А соромитися свого «Я» через можливість комусь не сподобатися – не має сенсу. Навіть якщо всі довкола кажуть «не виділяйся». Навіть якщо ці слова лунають із вуст рідних. Не всі установки від батьків та родичів, що закладаються нам із дитинства, є правильними.
У будь-якій ситуації – насамперед прислухайтеся до себе та власних потреб.
Більше про фрази, які ми чули від дорослих у дитинстві, і які виявилися хибними, читайте у дописі
Зібрали його в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативи першої леді Олена Зеленська разом із благодійним фондом «Сильні» (https://www.sylni.org/).
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433095567_798885308939951_8167860802880285575_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433245887_798885302273285_6172629604404123622_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433107778_798885325606616_6184865650251433136_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433040259_798885318939950_1432337911884696971_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432620649_798885282273287_2427962371174874815_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433100868_798885332273282_5069011080088912846_n-1024x1024.jpg)