В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» ТРИВАЄ ВІДНОВЛЕННЯ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ХЕРСОНЩИНИ
Будівельники з Одещини продовжують робити свою справу по відновленню постраждалих внаслідок збройної агресії рф підшефних населених пунктів на Херсонщині.
️ Наразі у селі Киселівка Чорнобаївської територіальної громади завершено заміну покрівлі 9 житлових будинків.
️В селі Благодатне Чорнобаївської територіальної громади замінено покрівлю на 10 житлових будинках ще 2 будинки наразі в процесі відновлювальних робіт.
️В селі Новодмитрівка Великоолександрівської територіальної громади на цьому тижні завершено роботи з монтажу покрівлі та ремонту фасаду 5 житлових будинків.
Працюємо далі!
Будуємо, допомагаємо, разом перемагаємо!
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/378981141_696276522533734_489216998577055773_n.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/379066063_696276555867064_1487847035194565202_n.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/379302250_696276602533726_8992024634303889848_n.jpg)