УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ (ВІЙСЬКОВОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ
18 серпня поточного року головні спеціалісти відділу соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Наталя МАТРІКАЛО спільно з Марією СКАЛОЮ здійснили плановий виїзд до Сергіївської селищної ради.
У ході робочої поїздки фахівці відділу надали уповноваженим особам з питань соціального захисту Сергіївської селищної ради консультації та роз’яснення з низки питань:
- перевірка місць компактного проживання для внутрішньо переміщених осіб.
- практична допомога щодо взяття/зняття на облік внутрішньо переміщених осіб та призначення грошової допомоги в інтегрованій системі обліку інформацією по внутрішньо переміщеним особам.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-18_14-29-38-1-768x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-18_14-29-52-1-768x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-18_14-29-55-1-768x1024.jpg)