УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ (ВІЙСЬКОВОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ
МОНІТОРИНГОВИЙ ВИЇЗД ДО СЕРГІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
23 червня 2022 року працівниками управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації був здійснений плановий виїзд до Сергіївської селищної територіальної громади з метою моніторингу діяльності Сергіївського відділу соціального захисту населення щодо дотримання виконання чинного законодавства та надання практичної допомоги працівникам відділу з питань роботи в електронному програмному застосунку «Програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада», у напрямку формування електронних справ із соціальної допомоги, пільгам, субсидіям та реєстрації внутрішньо переміщених осіб.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/yzobrazhenye_viber_2022-06-27_16-52-07-779.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/yzobrazhenye_viber_2022-06-27_16-52-08-012.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/yzobrazhenye_viber_2022-06-27_16-52-08-493.jpg)