УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ
НАРАДА З НАЧАЛЬНИКАМИ ВІДДІЛІВ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
30 серпня поточного року відбулась онлайн-нарада з начальниками відділів з питань соціального захисту територіальних громад, яку провела т.в.о. начальника управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Тетяна ПОНОМАРЕНКО.
Відповідно порядку денного засідання представники управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської райдержадміністрації проінформували учасників щодо змін в законодавстві, призначень та виплат всіх видів державних соціальних допомог, пророботу координаційних рад з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.
У ході онлайн-наради обговорювались пропозиції та надавались відповідні доручення.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/yzobrazhenye_viber_2023-08-30_14-01-21-053-1-1024x771.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/yzobrazhenye_viber_2023-08-30_14-01-21-125-1-1024x726.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/yzobrazhenye_viber_2023-08-30_14-01-21-172-1-1024x771.jpg)