УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-ТРЕНІНГУ
31 січня поточного року року начальник служби у справах дітей Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Наталія ІКОННІКОВА взяла участь в онлайн-тренінгу Фонду Рената АХМЕТОВА на тему : «Робота з сімʼями в складних життєвих обставинах». Під час тренінгу тренер заходу, психолог та представники центру соціальних служб надали роз’яснення щодо роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, здійснення оцінки потреб дитини та/або батьків та з інших питань.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/whatsapp-image-2024-01-31-at-15.55.22-1-1024x768.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/whatsapp-image-2024-01-31-at-15.51.07-1024x768.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/whatsapp-image-2024-01-31-at-15.51.02-1024x768.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/whatsapp-image-2024-01-31-at-15.50.57-1024x768.jpeg)