УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ В ОНЛАЙН НАРАДІ
З метою обговорення проблемних питань щодо виконання завдань цивільного захисту на відповідних територіях 18 серпня поточного року відбулась онлайн нарада
Участь у нараді взяли заступник голови Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Максим БРИТКОВ разом з представниками райдержадміністрації відповідного напрямку роботи.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-18_12-44-28-1-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-18_12-44-29-1024x768.jpg)