У будь-який час дня або ночі можуть залунати повітряна тривога, робота ППО чи звуки вибухів. Існує хибна думка, що дітям не потрібно пояснювати, що відбувається, а достатньо просто їх відволікти та сказати «не бійся». Насправді дітям важливі і пояснення, і підтримка дорослих.
Аби підтримати дитину та допомогти їй впоратися зі страхом вибухів, дитяча психологиня Світлана Ройз радить діяти за певним алгоритмом. Про це нижче у пості
Публікація створена в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативи першої леді Олена Зеленська в партнерстві з UNICEF Ukraine.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431483780_795306952631120_1285060506136195703_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431540189_795307002631115_4687750801315878780_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431532042_795307015964447_1008588206898912607_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431518262_795306959297786_4771392778259974737_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431488641_795307082631107_8809110038504243706_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431227719_795307035964445_3875688154169767944_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431476562_795307042631111_8092300183508414840_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431191449_795307065964442_9145735992749474305_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431492792_795307059297776_855857046865500496_n-1024x1024.jpg)