ТУЗЛІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ
Представниками Координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань здійснилась видача гуманітарної допомоги від БФ «Вітри Змін», у вигляді наборів з канцтоварами для закладів загальної середньої освіти. Тузлівській сільській громаді видано 28 наборів.
Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань і надалі працюватиме у напрямку надання допомоги усім, хто її потребує.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/whatsapp-image-2023-09-01-at-19.32.31-1.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/whatsapp-image-2023-09-01-at-19.32.31-2.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/whatsapp-image-2023-09-01-at-19.32.31-3.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/whatsapp-image-2023-09-01-at-19.32.31-4-1.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/whatsapp-image-2023-09-01-at-19.32.31.jpeg)