СТВОРЕННЯ БЕЗПЕКОВИХ УМОВ В ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ СТАРОКОЗАЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
4 серпня адміністрація освітнього закладу Старокозацької сільської ради провела екскурсію для представників батьківського колективу. Батьки мали змогу ознайомитися із станом готовності захисної споруди, прослухати роз’яснення вчителів щодо проведення нового навчального року в умовах воєнного стану, поставити представникам школи свої запитання і отримати на них відповіді.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/krut-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/krut-3.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/krut-7.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/krut-8.jpg)