Сьогодні країну захищають понад 45 тисяч жінок-військослужбовиць, 4 тисячі з них — у боях нарівні з чоловіками. Ще 13 тисяч українок мають статус учасниць бойових дій.
Жінки рятують життя, мінують та розміновують, керують підрозділами, нищать ворога і повертаються додому ветеранками. Їхній досвід вартий поваги і вони так само потребують нашої підтримки у відновленні.
Нижче можете ознайомитися з короткою пам’яткою про взаємодію з ветеранками та контакти фондів і організацій, які можуть допомогти психологічно, фізично чи юридично.
Публікацію підготовлено у межах впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров‘я «Ти як?» за ініціативою першої леді Олена Зеленська.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436232591_816016317226850_2942328926718714942_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436367970_816016347226847_3494709599150403781_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/435578484_816016373893511_4152137031455504184_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436352783_816016383893510_3633537197592881467_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/435921238_816016277226854_5666790535870377326_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/435683433_816016307226851_2650198353037655272_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/435694127_816016360560179_7421801824183185926_n-1024x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/436270878_816016253893523_8336923698114733116_n-1024x1024.jpg)