СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ
Моніторинговий візит начальника служби у справах дітей Наталії ІКОННІКОВОЮ та спеціалістами служби до дитячого будинку сімейного типу, який функціонує на підставі розпорядження районної державної адміністрації на території Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району Метою відвідування є обстеження умов проживання дітей-вихованців, моніторинг виховання, навчання та утримання дітей, підготовки до нового навчального 2023-2024 уроку.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/whatsapp-image-2023-09-04-at-10.16.22-1.jpeg)