СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ
ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДИТИНИ В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ
30 серпня поточного року в Білгород-Дністровській районній державній адміністрації відбулось засідання комісії з питань захисту прав та інтересів дитини. Засідання комісії очолив голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ.
У ході роботи комісії було розглянуто питання щодо доцільності поповнення існуючого дитячого будинку сімейного типу та влаштування на виховання та спільне проживання малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування.
В ході детального обговорення усіх питань та юридичних й правових підстав, пов’язаних із поповненням дитячого будинку сімейного типу, було прийнято рішення, щодо надання дозволу родині на влаштування на виховання та спільне проживання дітей, позбавлених батьківського піклування.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img-3798-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img-3796-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img-3803-1024x1015.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img-3806-1024x768.jpg)