ШАБІВСЬКИЙ МУЗЕЙ – ОСЕРЕДОК ЗБЕРЕЖЕННЯ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ГРОМАДИ
7 лютого поточного року, в рамках робочого візиту до Шабівської територіальної громади, голова (начальник) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ відвідав музей історії села Шабо, який був створений на базі Шабівської ЗОШ №1 та розпочав свою роботу навесні 2000 року. На сьогодні кількість експонатів налічує більше 6855 в різних експозиціях історичного та краєзнавчого спрямування.
Особливу увагу привернула виставка авторських мотанок місцевої майстрині Людмили БАНДУРОВОЇ. Особисті переживання за сина, який є кадровим військовим, та за всіх воїнів-захисників знайшли втілення в роботах майстрині.
Активну участь у наповненні фондів музею беруть мешканці громади, що доводить споконвічне прагнення українців до збереження культурної спадщини для майбутніх поколінь.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1555-1024x627.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1556-1024x622.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1559-1024x681.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1560-1024x681.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1563-1024x767.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1564-1024x720.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1566-1024x732.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1567-1024x636.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1568-1024x713.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1569-1024x690.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1571-1-1024x681.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1572-1024x622.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1573-1024x752.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1574-1024x538.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1575-1024x800.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1576-1024x681.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1577-842x1024.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1578-1024x733.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1579-1024x645.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1580-1024x631.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1581-1024x653.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1582-1024x795.jpg)