ШАБІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ВІД ООН
23 березня 2023 року Координаційним штабом з гуманітарних та соціальних питань при Білгород-Дністровській районній державній адміністрації Шабівська сільська громада отримала продуктові набори для формування 380 продуктових наборів від міжнародної організації ООН, а саме: борошно – 1900 кг, вівсяні пластівці – 190 кг, олію соняшникову – 380 пляшок по 1 л, макаронні вироби – 1520 пачок. Окрім того, було надано 80 комплектів постільної білизни.
Цю допомогу було раніше отримано від Координаційного гуманітарного штабу Одеської області.
Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань і надалі працюватиме у напрямку надання допомоги усім, хто її потребує. Разом наближаємо до Перемогу!
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-25_21-08-43.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-25_21-25-26.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-25_21-30-21-2.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-25_21-30-21-3.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-25_21-30-21-4.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-25_21-30-21-5.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-25_21-30-21.jpg)