СЕЛЕКТОРНА НАРАДА З ФІНАНСОВИХ ТА ЕКОНОМІЧНИХ ПИТАНЬ
У понеділок, 30 травня, за дорученням голови-начальника Білгород-Дністровської районної військової адміністрації Василя САМОКИША, заступник голови-начальника Тетяна ДОМЧИНСЬКА, спільно із керівниками структурних підрозділів з питань економіки та фінансів, взяла участь в обласній селекторній нараді.
Відповідно до порядку денного, у ході он лайн наради було розглянуто ряд поточних питань, серед яких найголовніші – це питання посилення роботи з тими підприємствами, що мають заборгованості по виплатам заробітної плати та активізація зусиль усіх причетних до виконання надходжень до місцевих бюджетів.
За результатами селекторної наради, учасникам зустрічі були надані відповідні доручення.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_20220530_110434__01.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_20220530_112226__01.jpg)